Бренд: Seagate
Краток опис: HDD 8TB Seagate NAS IronWolf SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB, ST8000VN0
Достапност:
Шифра: 46103
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 320

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 8TB Seagate NAS IronWolf SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB, ST8000VN0022
Напреден Филтер
Бренд Seagate
Можеби ќе Ве интересира