Бренд: LG
Краток опис: LG 49UJ634V, 49" (123 cm) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 38
Достапност:
Шифра: 46071
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 166
Редовна Цена: 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 35,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG 49UJ634V, 49" (123 cm) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , 1600 PMI, Active HDR, 4K upscaler, Color Master Engine, 4K upscaler, DVB-T2/C/S2 , Voice Search, ULTRA Surround, webOS 3.5, Wi-Fi Direct, Bluetooth, DLNA, 3xHDMI, 2xUSB, Scart, Cl, LAN
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција UHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.