LG 55UJ6307, 55" (139 cм) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , 1600 PMI, HDR10, 4K upscaler, Color Master Engine, 4K upscaler, Local Diming, DVB-T2/C/S2 , Voice Search, Ultra Surround, webOS 3.5, Wi-Fi Direct, Bluetooth, DLNA, Miracast, 3xHDMI, 2xUSB, Scart, Cl, LAN, Black + black stand

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LG 55UJ6307

  • Бренд: LG
  • Краток опис: LG 55UJ6307, 55" (139 cм) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 38
  • Шифра: 46070
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 45,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 37,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 45,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST MXQ pro

ST MXQ pro

ST MXQ pro, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color, CPU RK3229 Quad core Cortex..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

SAMSUNG UE43MU6172UXXH

SAMSUNG UE43MU6172UXXH

SAMSUNG UE43MU6172UXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, PurColour, PQI 1300..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

SONY GTKXB60L.CEL

SONY GTKXB60L.CEL

SONY GTKXB60L.CEL, Wireless speaker, Blue, Bluetooth and NFC, Ideal for party, built-in multi-colour..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

SONY BRAVIA KD49XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD49XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD49XF7596BAEP, 49" (123cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

38,999 Ден.

Philips DVP2880/58

Philips DVP2880/58

Philips DVP2880/58, DVD player black, USB 2.0, Upscaling to 1080p via HDMI, Digital coaxial out, Com..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ONE FOR ALL SV9453

ONE FOR ALL SV9453

ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor antenna Global, HD Ready, DVB-T/T2 signals, UHF, ..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

SONY KD65XF7596BAEP

SONY KD65XF7596BAEP

SONY KD65XF7596BAEP, 65" (165cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR ..

Редовна Цена 89,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

79,999 Ден.

ST MXV+

ST MXV+

ST MXV+, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color,CPU RK3229 Quad core Cortex A7,..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

SAMSUNG UE65MU8002TXXH

SAMSUNG UE65MU8002TXXH

SAMSUNG UE65MU8002TXXH, 65" (165cm) Premium UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Active Crys..

Редовна Цена 149,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

82,999 Ден.

DENVER MTW-756 TWIN

DENVER MTW-756 TWIN

DENVER MTW-756 TWIN, Portable DVD-player with 7" LCD screen + extra screen, Plays DVD, AVI, WMA, JPE..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

ONE FOR ALL URC2981

ONE FOR ALL URC2981

ONE FOR ALL URC2981, Universal remote controller 8in1, For operation with: TV, VCR, SAT, DVD, DVB-T,..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

SAMSUNG UE55NU7402UXXH

SAMSUNG UE55NU7402UXXH

SAMSUNG UE55NU7402UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Dynamic Crystal Col..

Редовна Цена 55,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

45,999 Ден.

SONY BRAVIA KD75XE9405BAEP

SONY BRAVIA KD75XE9405BAEP

SONY BRAVIA KD75XE9405BAEP, 75" (189cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motion..

Редовна Цена 349,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269,999 Ден.

TELEFUNKEN 32HC5510

TELEFUNKEN 32HC5510

TELEFUNKEN 32HC5510, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, DVB T2/C MPE..

Редовна Цена 12,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Телевизори, LED Телевизори