Бренд: LG
Краток опис: LG 55UJ6307, 55" (139 cм) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 38
Достапност:
Шифра: 46070
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1091

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG 55UJ6307, 55" (139 cм) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , 1600 PMI, HDR10, 4K upscaler, Color Master Engine, 4K upscaler, Local Diming, DVB-T2/C/S2 , Voice Search, Ultra Surround, webOS 3.5, Wi-Fi Direct, Bluetooth, DLNA, Miracast, 3xHDMI, 2xUSB, Scart, Cl, LAN, Black + black stand
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција UHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира