Дознајте први за сите новости!

SAMSUNG UE50MU6172UXXH
SAMSUNG UE50MU6172UXXH

SAMSUNG UE50MU6172UXXH


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 38,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1625 Ден.
Клуб Акција: 28,999 Ден.
48 Рати Без Камата 813 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 46016
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SAMSUNG UE50MU6172UXXH, 50`` (126cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, PurColour, PQI 1300, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција UHD
Платежни картички