Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache, 1.1GHz up to 2.5GHz), Intel® HD Graphics 620, 4GB RAM SO-DIM, 1TB 5400rpm, DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768), Windows 10 Home P/N: 80KR00A7US

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Pentium®
  • Шифра: 45996
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS Gaming NB GL502VM-FY323

ASUS Gaming NB GL502VM-FY323

ASUS Gaming NB GL502VM-FY323, Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 16GB DD..

Редовна Цена 79,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

69,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS033 - Intel Core i3-7100U(2.4GHz, 3MB Cache), Intel HD Graphics 620, ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

Lenovo Tab 3 8 (Blue)

Lenovo Tab 3 8 (Blue)

Lenovo Tab 3 8 (Blue), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280..

Редовна Цена 6,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 - Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.0 GHz), I..

Редовна Цена 48,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

44,999 Ден.

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - I

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - I

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - Intel® Core™i5-8300H Processor (8M Cache, up to 4.0GHz), NVIDIA® GeForc..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY -

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY -

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40Ghz), AMD Radeon ..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

31,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-77MF - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 79,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

71,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Integ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / Full HD - Intel Core i5-8250U (1.6Ghz, up to 3.4GH,6MB, 4 Cores), NVI..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

34,999 Ден.

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz (3M Cache), 4GB DDR..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,499 Ден.

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 - Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.0 GHz), I..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65W/90W, 20V, 4.5A, PIN Size: 7.9 x 5.5 yellow with pin with Notebook Po..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( WHI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( WHI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( WHITE ) - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), Int..

Редовна Цена 14,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,599 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери