Дознајте први за сите новости!

Hewlett Packard Pavilion 15-BS192 TOUCHSMART ( BLACK ) - Intel Core™  i7-8550U (8M Cache
Hewlett Packard Pavilion 15-BS192 TOUCHSMART ( BLACK ) - Intel Core™  i7-8550U (8M Cache

Hewlett Packard Pavilion 15-BS192 TOUCHSMART ( BLACK ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 37,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1584 Ден.
Клуб Акција: 33,999 Ден.
48 Рати Без Камата 792 Ден.
Бренд: HP
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45975
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Hewlett Packard Pavilion 15-BS192 TOUCHSMART ( BLACK ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), Intel HD Graphics 620, 8GB 2133MHz DDR4, 1TB 5400rpm, DVD-RW, HD webcam, Stereo Speakers, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6`` (1366x768) TOUCHSCREEN, Windows 10 Home,
Напреден Филтер
Бренд HP
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред ДА
Видео HD
Платежни картички