Бренд: DELL
Краток опис: Dell Inspiron 7560/Windows 10 Pro - Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up
Достапност:
Шифра: 45894
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1006

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Dell Inspiron 7560/Windows 10 Pro - Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up to 3.5 GHz ), Intel® HD Graphics 620, 8 GB DDR4, 256GB SSD, Integrated Widescreen HD (720p) Webcam with Dual Array Digital Microphone, Backlit Keyboard, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x Headphone/microphone combo jack, Memory Card Reader, Weight: 2.0kg, Battery: 3-cell 43 Wh, 15.6" (1920x1080) Full HD, Windows 10 Profesional 64-bit
Напреден Филтер
Бренд DELL

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира