Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3
Достапност:
Шифра: 45855
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1054

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 SDRAM, 256 GB SSD, AMD Radeon R5 M430 2GB DDR3, DVD+/-RW, Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone, Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling, HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, RJ-45 x 1, Card Reader, Intel Wireless 3165AC Card [802.11AC) + Bluetooth 4.0, Battery: 3 Cell 40 WHr Prismatic Battery, 65W AC Adapter, 15.6", HD (1920x1080), Led Backlit Display with Truelife, Linux, Weight 2.25kg, 5397184066898

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира