Дознајте први за сите новости!

AllCall Madrid Smartphone Black
AllCall Madrid Smartphone Black

AllCall Madrid Smartphone Black


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 209 Ден.
Клуб Акција: 3,999 Ден.
48 Рати Без Камата 105 Ден.
Бренд: ALLCALL
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 45827
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
AllCall Madrid Smartphone Black, 5,5`` IPS SHARP panel (1280 x 720), 2.5 D curved glass, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100 or 850/900/1800/1900 Mhz, Chipset: MediaTek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7, GPU: ARM Mali-400 MP2 500MHz, RAM: 1GB, Internal Memory: 8GB Up to 32GB microSD Support, Primary Camera: 8 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: 2 Megapixel, OS: Android 7.0 Nougat, Sensors: Proximity Sensor Accelerometer Ambient Light, Battery: 2600mAh Lithium-ion, Dimension: 15.47 cm x 7.62 cm x 0.88 cm, Weight: 180g
Напреден Филтер
Бренд AllCall
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички