ASUS X541NA-GO123 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 15.6" HD LED (1366x768) glare, None

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541NA-GO123 (SILVER)

 • Бренд: Asus
 • Краток опис: ASUS X541NA-GO123 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Ca
 • Шифра: 45815
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 13,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 11,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC553/Windows 10 Home 64Bit/Touchscreen FHD IPS (Silver) - Intel® Core™..

Редовна Цена 36,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10 (Black) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPECIAL EDITION 15-AN050 - Intel Core i5-6200U (2.3 GHz, 3 MB cache, 2 cor..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual C

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual C

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual Core A9-9420 Processor (3.0 GHz up to 3.6GHz, 1M Cache), 8GB DDR4 (1xSl..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

ASUS X542UA-GO018T (Windows 10

ASUS X542UA-GO018T (Windows 10

ASUS X542UA-GO018T (Windows 10 64bit, HD, DARK GRAY), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 co..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

31,999 Ден.

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1xSlot Free ..

Редовна Цена 75,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

70,999 Ден.

HP Stream 14-AX040 ( BLUE )

HP Stream 14-AX040 ( BLUE )

HP Stream 14-AX040 ( BLUE ) - Intel Celeron Dual-Core N3060 (1.65GHz, up to 2.48Ghz/2MB Cache), In..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

HP 250 G6 - Intel® DualCore™

HP 250 G6 - Intel® DualCore™

HP 250 G6 - Intel® DualCore™ N3060 Processor (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel® HD Graphics 400, 4 G..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

ST-T780

ST-T780

ST-T780, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core Cortex-A7 up to 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB R..

Редовна Цена 2,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

ASUS FX504GM-E4116 - Intel Cor

ASUS FX504GM-E4116 - Intel Cor

ASUS FX504GM-E4116 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2666M..

Редовна Цена 65,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

61,999 Ден.

ASUS X541NA-GO131 (WHITE)

ASUS X541NA-GO131 (WHITE)

ASUS X541NA-GO131 (WHITE), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm)..

Редовна Цена 19,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multitouch display, 1080 x 1920 resolution..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: ..

Редовна Цена 7,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери