Дознајте први за сите новости!

ASUS X541NA-GO123 (SILVER)
ASUS X541NA-GO123 (SILVER)

ASUS X541NA-GO123 (SILVER)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 609 Ден.
Клуб Акција: 12,499 Ден.
48 Рати Без Камата 305 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45815
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS X541NA-GO123 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 15.6`` HD LED (1366x768) glare, None
Напреден Филтер
Бренд Asus
Платежни картички