Samsung 500GB SSD 960 EVO M.2 Series, MZ-V6E500BW

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Samsung 500GB SSD 960 EVO M.2

  • Бренд: Samsung
  • Краток опис: Samsung 500GB SSD 960 EVO M.2 Series, MZ-V6E500BW
  • Шифра: 45751
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутери и Компјутерски Делови, Тврди Дискови