GARMIN Drive 51 LMT-S Eastern Europe, 5" (480x272) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил со нов Eлeгантен дизајн со вклучени мапи од цела ИСТОЧНА ЕВРОПА со ДОЖИВОТНО БЕСПЛАТНО ОБНОВУВАЊЕ ( Бугарија, Макеоднија, Албанија, Косово, Србија, Црна Гора, Босна, Хрватска, Словенија, Австрија, Романија, Унгарија, Чешка, Полска, Словачка, Украина, Белорусија, Молдавија, Естонија, Литванија, Летонија ), Доживотни информации за сообраќајот во релано време преку сообраќајнаиот вграден приемник, Капацитивен Multi touch Екран на допир со двојна ориентација, Гласовни команди, Гласовно водење со изговор на имиња на улици и опција за вчитување Македонски глас, Garmin real directions, 3Д приказ на теренот, пределот и зградите, Пешачки начин на работа, Индикатор за ограничување на брзината и предупредување за камери за контрола на брзината, Избор на возна трака и и приказ на излезот од автопат со ознаки, Функција nuRoute-myTrends ги памети најчестите одредишта, Garmin 3D traffic - Traffic trends пресметување на маршрутата на основа на густина на сообраќај, Меморирање на позиции на паркирање - фотонавигација, Креирање маршрута со повеќе точки на премин и оптимизација на маршрутата, Избор на пат или подрачје кои ќе сакате да ги избегнете при креирање на маршрутата, Патниот компјутер ги бележи поминатиот пат, максималната брзина, вкупното време итн, Функција "Каде сум ?" - прикажува точна положба и најблиска итна служба, Прилагодливи изборници и приказ на податоци во навигацијата, Foursquare точки на интерес, Високо чувствителен GPS приемник со HotFix технологија, Micro SD слот, Магнетен држач, времетраење на батерија 1 час, BLE capable, компатибилен со Eco Route HD и со задна камера BC-30

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

GARMIN Drive 51 LMT-S Eastern

 • Бренд: Garmin
 • Краток опис: GARMIN Drive 51 LMT-S Eastern Europe, 5" (480x272) Првокласен GP
 • Шифра: 45729
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 9,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G LTE, QUAD Core CPU, 5.00 inches, Black color, Operating System: Andro..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

Hama 93584 Vehicle Charging Ca

Hama 93584 Vehicle Charging Ca

Hama 93584 Vehicle Charging Cable, micro USB with Direct power supply and battery charging via the c..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Hama 00095290 8SLB Photo frame

Hama 00095290 8SLB Photo frame

Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3 format (1024x768 pixels), Supports ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST PB-6400B Superior Technolog

ST PB-6400B Superior Technolog

ST PB-6400B Superior Technology, Power bank 6400mAh capacity, black color, included micro USB cable,..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Overboard OB1095Y

Overboard OB1095Y

Overboard OB1095Y, Waterproof Backpack yellow, 20L..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Philips M6601WB/53

Philips M6601WB/53

Philips M6601WB/53, Luceo design cordless phone DECT, Black/white, Secondary display on the base sho..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Cellphone 222 Mini

Cellphone 222 Mini

Cellphone 222 Mini, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radi..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

2Go Digital camera pouch beige

2Go Digital camera pouch beige

2Go Digital camera pouch beige with beltloop 865035..

Редовна Цена 149 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

SONY DSCW800S.CE3

SONY DSCW800S.CE3

SONY DSCW800S.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels Super HAD CCD sensor 1/2.3", 5x Opti..

5,999 Ден.

VT-1855 LED Сијалица - 6W E14

VT-1855 LED Сијалица - 6W E14

VT-1855 LED Сијалица - 6W E14 Candle, Ладно Бела 6000К, SKU: 4241 V-TAC..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

Hama 00135804 Universal smartp

Hama 00135804 Universal smartp

Hama 00135804 Universal smartphone holder, Easy to use thanks to movable holding jaws for individual..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Huawei Mate 20 Pro Terminal D

Huawei Mate 20 Pro Terminal D

Huawei Mate 20 Pro Terminal Decorate Wallet Cover Black..

1,099 Ден.

GARMIN Forerunner 30 WHRM

GARMIN Forerunner 30 WHRM

GARMIN Forerunner 30 WHRM, EU, Turquoise, SMART GPS Running Watch with Wrist-based Heart Elevate Rat..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

SONY VCTR640.AE

SONY VCTR640.AE

SONY VCTR640.AE, Tripod, Black, Dimensions: maximum height approx.1441 mm, minimum height approx. 54..

4,690 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Навигациони системи GPS