Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung 250GB SSD 960 EVO M.2 Series, MZ-V6E250BW
Достапност:
Шифра: 45724
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 691

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung 250GB SSD 960 EVO M.2 Series, MZ-V6E250BW
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Диск 256GB SSD
Големина SSD 2.5'' инчи