Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Cerberus Keyboard MKII, multi-color LED backlit gaming keyb
Достапност:
Шифра: 45657
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 502

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Cerberus Keyboard MKII, multi-color LED backlit gaming keyboard, Anti-ghosting: 19KRO (key rollover), Switch type: Membrane with rubber dome, Backlight: Multi-colors (with 343 color combinations), Backlight brightness effect: 4-level light setting, 10-level breathing speed setting, Cable /Connector: 2m Braided cable, Media keys: Volume control, play/pause, previous track, next track and stop, Macro keys: 12 Macro Keys (F1 to F12) with macro enable/disable mode, Special feature: Windows key lock, Rapid fire mode, W/A/S/D arrow keys, 90YH0131-B2UA00
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019