Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 55FB5100, 55" (140cm) FULLHD SMART LED TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 45640
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 804

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 55FB5100, 55" (140cm) FULLHD SMART LED TV, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, Contrast 4.000 : 1, DVB T/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color, Square stand
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција FullHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира