Дознајте први за сите новости!

DELL Inspiron 3567 Black
DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 23,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1000 Ден.
Клуб Акција: 21,999 Ден.
48 Рати Без Камата 500 Ден.
Бренд: DELL
Гаранција (Дена): 1095
Шифра: 45636
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
DELL Inspiron 3567 Black, Intel Core i3-6006U (2.00GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-RW, AMD Radeon R5 M430 2GB DDR3, Integrated widescreen HD (720p) Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1; Dual Band 2.4&5GHz 1x1, Ports: HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 15.6-inch HD (1920x1080) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N:
Напреден Филтер
Бренд DELL
Екран 15.6'' инчен
Процесор Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Linux
Диск 1TB HDD
Оптички Уред ДА
Wifi Да
Платежни картички