Дознајте први за сите новости!

DELL Inspiron 3567 (Black)
DELL Inspiron 3567 (Black)

DELL Inspiron 3567 (Black)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 38,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1625 Ден.
Клуб Акција: 35,999 Ден.
48 Рати Без Камата 813 Ден.
Бренд: DELL
Гаранција (Дена): 1095
Шифра: 45566
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
DELL Inspiron 3567 (Black), Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 4M Cache), 8GB 2400MHz DDR4 SDRAM, 1TB HDD, AMD Radeon R5 M430 2GB DDR3, DVD+/-RW, Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone, Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling, HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, RJ-45 x 1, Card Reader, Intel Wireless 3165AC Card [802.11AC) + Bluetooth 4.0, Battery: 3 Cell 40 WHr Prismatic Battery, 65W AC Adapter, 15.6``, HD (1366x768), Led Backlit Display with Truelife, Linux, Weight 2.33kg,
Напреден Филтер
Бренд DELL
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 1TB HDD
Графичка карта AMD
Оптички Уред ДА
Видео HD
Платежни картички