-7%
Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, ...
Редовна Цена
9,499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
8,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,499 Ден. Ден.
Бренд: Lenovo
Шифра: 45560
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 145
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v7.0.1 (Nougat), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Battery: Non-removable Li-Ion 4850 mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.