Дознајте први за сите новости!

Samsung SM-J330FN Galaxy J3 Silver
Samsung SM-J330FN Galaxy J3 Silver

Samsung SM-J330FN Galaxy J3 Silver


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 417 Ден.
Клуб Акција: 7,999 Ден.
48 Рати Без Камата 209 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45553
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Samsung SM-J330FN Galaxy J3 Silver, 5.0 inches (~68.5% screen-to-body ratio), 4G LTE, CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 , GPU Mali-400, Chipset Exynos 7570 Quad, Operating System: Android 7.0 (Nougat) , Super AMOLED capacitive touchscreen, 16 Million colors, 720 x 1280 pixels (294 ppi pixel density), Memory: Card slot microSD, up to 128 GB (dedicated slot), Internal 16 GB, 2 GB RAM, Primary Camera 13 MegaPixels, f/1.9 autofocus, LED flash, Secondary Camera 5 MegaPixels, f/2.2, 720p@30fps, Camera Feautures Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, Video 720p@30fps, LoudSpeaker, 3.5mm jack, WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.1, A2DP, GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, FM Radio, RDS, recording, microUSB v2.0, USB On-The-Go, Sensors: Accelerometer, proximity, SIM: Micro-SIM, Network GSM/HSPA/LTE, Battery Removable Li-Ion 2400 mAh battery, Talk time Up to 15 h, Weight 132 grams, P/N: SM-J330FZSNSEE
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 2GB
Платежни картички