ASUS X541NA-GO400 (SILVER), Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up to 2.2 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN:90NB0E83-M07260

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541NA-GO400 (SILVER)

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X541NA-GO400 (SILVER), Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Ca
  • Шифра: 45546
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 14,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sistem K120 Розево со можност за USB..

Редовна Цена 390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

390 Ден.

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ 535 4GB DDR..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

X5TECH 10

X5TECH 10" TABLET COVER with i

X5TECH 10" TABLET COVER with integrated keyboard, Color BLACK, with MICRO USB connection and MICRO T..

Редовна Цена 859 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

859 Ден.

ASUS Carry Bag Black 16

ASUS Carry Bag Black 16"

ASUS Carry Bag Black 16", MIDAS_CARRY BAG/16 INCH/BK//3 IN 1, 90XB00F0-BBA000..

Редовна Цена 3,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,699 Ден.

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black), Intel® Dual Core Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel HD Gr..

Редовна Цена 14,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1..

Редовна Цена 60,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

ASUS GL504GM-ES164 - Intel Cor

ASUS GL504GM-ES164 - Intel Cor

ASUS GL504GM-ES164 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free f..

Редовна Цена 83,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

74,999 Ден.

ASUS UX410UA-GV027T

ASUS UX410UA-GV027T

ASUS UX410UA-GV027T, Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR4 (o..

Редовна Цена 48,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 14,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,499 Ден.

ASUS UX305CA-FB039T (FHD

ASUS UX305CA-FB039T (FHD

ASUS UX305CA-FB039T (FHD, Windows 10 64bit, Black), Intel Core M5-6Y54 (1.1 GHz up to 2.7 GHz, 2 cor..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Blue for 15.6" Notebook, Color: Blue, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1xSlot Free ..

Редовна Цена 75,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

70,999 Ден.

ST Superior Tecthology 10

ST Superior Tecthology 10" Whi

ST Superior Tecthology 10" White Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover..

Редовна Цена 649 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

LENOVO IdeaPad 520-15IKB Golde

LENOVO IdeaPad 520-15IKB Golde

LENOVO IdeaPad 520-15IKB Golden - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 GHz), Nvidia GeFor..

Редовна Цена 49,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

43,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери