Дознајте први за сите новости!

ASUS X541NA-GO400 (SILVER)
ASUS X541NA-GO400 (SILVER)

ASUS X541NA-GO400 (SILVER)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 12,999 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45546
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS X541NA-GO400 (SILVER), Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up to 2.2 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6`` HD LED (1366x768) glare, PN:90NB0E83-M07260
Платежни картички