Дознајте први за сите новости!

PHILIPS 32PHS4112
PHILIPS 32PHS4112

PHILIPS 32PHS4112


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 11,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 500 Ден.
Клуб Акција: 9,999 Ден.
48 Рати Без Камата 250 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45534
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PHILIPS 32PHS4112, 32`` (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.366 x 768 HD Ready, Digital Crystal Clear, 200PPI, tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2, Speakers Total 16W RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable and Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand, P/N:32PHS4112/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Платежни картички