Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 24HB4600, 24" (61cm) ULTRA SLIM LED TV, HD Ready, Res
Достапност:
Шифра: 45529
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 327
Редовна Цена: 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,699 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 24HB4600, 24" (61cm) ULTRA SLIM LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 3000 : 1, MPEG4, DVB T/C, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMIx1 , USB x1, Scart, VGA(PC in) x1, Headphone out, Digital audio out, CI+ Slot, Slim bezel, Black color, Square stand
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 24'' (61cm)
Резолуција HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.