Дознајте први за сите новости!

LG 43LJ500V
LG 43LJ500V

LG 43LJ500V


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 20,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 875 Ден.
Клуб Акција: 16,999 Ден.
48 Рати Без Камата 438 Ден.
Бренд: LG
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45525
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
LG 43LJ500V, 43``(108cm) Full HD LED TV, Resolution 1920х1080, IPS panel, 200 PMI, DVB-T/C/S, Picture Mastering Engine, Virtual Surround, 2xHDMI, 1xUSB 2.0, Scart, Cl
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички