ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10-finger capacitive touch screen, Qualcomm MSM8916 Quad Core 1.2GHz, -, Front: 2M Rear: 5M, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11 b/g/n, G-sensor GNSS Ambient Light Sensor E-compass Hall sensor, 1 x Micro USB 1 x Head phone/ Mic-in 1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB Miracast, Android 5.0 LollipopPN: Z380KNL-6B019A, 6B-Pearl White; 2GB; 16GB; LTE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 1
  • Шифра: 45520
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 9,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - I

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - I

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), Integrated VG..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65

LENOVO/IBM Notebook Adapter 65W/90W, 20V, 4.5A, PIN Size: 7.9 x 5.5 yellow with pin with Notebook Po..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sist

Универзален Полнач Energy Sistem K120 Розево со можност за USB..

Редовна Цена 390 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

390 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel® Core™ i5-8300H Processor 2.3 GHz (8M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4..

Редовна Цена 51,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

47,999 Ден.

Lenovo LEGION Y520-15IKBM /Win

Lenovo LEGION Y520-15IKBM /Win

Lenovo LEGION Y520-15IKBM /Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8..

Редовна Цена 64,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

58,999 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( DENIM BLUE ) - Intel® Celeron® Dual-Core N3350 Processor (2M Cache, up..

Редовна Цена 15,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,599 Ден.

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB D..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,499 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

ST Superior Tecthology 7

ST Superior Tecthology 7" Whit

ST Superior Tecthology 7" White Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU: Quad core..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Grundig Screen & Keyboard clea

Grundig Screen & Keyboard clea

Grundig Screen & Keyboard cleaner 35ml, model 14145..

Редовна Цена 259 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

259 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9350, for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: water resistant p..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

MODECOM SILENT FAN MC-CF13

MODECOM SILENT FAN MC-CF13

MODECOM SILENT FAN MC-CF13, very quiet and efficient fan with blue backlight, Compatible laptops com..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

ASUS S510UF-BQ158 - Intel Core

ASUS S510UF-BQ158 - Intel Core

ASUS S510UF-BQ158 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upg..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

40,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Таблети