ASUS X541UV-DM594 (HD, BLACK), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on-board, free slot for upgrade), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce 920MX (N16V-GMR1) 2GB GDDR3, BT4.0, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 2kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN:90NB0CG1-M17730

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541UV-DM594 (HD

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X541UV-DM594 (HD, BLACK), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to
  • Шифра: 45518
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 33,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 28,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 33,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Држач за седиште за автомобил

Држач за седиште за автомобил

Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10"..

Редовна Цена 600 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

600 Ден.

Hama 42461

Hama 42461 "CS 461" Desktop Mi

Hama 42461 "CS 461" Desktop Microphone, Color: Grey, Frequency Range: 30 Hz - 13 kHz, Impedance: 1.4..

Редовна Цена 349 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

349 Ден.

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Black) - Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD Rad..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y700-15ISK - Intel® Core™ i7-6700HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz..

Редовна Цена 48,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

43,999 Ден.

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DD..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

POV Notebook Accessories Kit -

POV Notebook Accessories Kit -

POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - USB HUB - USB cable - earphone / micro..

Редовна Цена 1,690 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,690 Ден.

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up t..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,499 Ден.

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10 (White) - Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz, Storage 32GB eMMC, 2GB RAM ..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,499 Ден.

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Number of inner pockets 4, Number ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

ASUS X542UQ-DM142 (FHD

ASUS X542UQ-DM142 (FHD

ASUS X542UQ-DM142 (FHD, DARK GRAY), Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

USB Power Adapter

USB Power Adapter

USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Retail BOX Packed..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

DELL Inspiron 5567 (Black)

DELL Inspiron 5567 (Black)

DELL Inspiron 5567 (Black), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB 2133MHz DDR4 SDRAM (up to 16..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90W, 20V, 4.5A, PIN Size: 11.1 x 4.6 yellow with Notebook Power Cable, 3..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери