Дознајте први за сите новости!

SONY BRAVIA KD75XE8596BAEP
SONY BRAVIA KD75XE8596BAEP

SONY BRAVIA KD75XE8596BAEP


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 169,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7084 Ден.
Клуб Акција: 129,999 Ден.
48 Рати Без Камата 3542 Ден.
Бренд: SONY
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45509
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SONY BRAVIA KD75XE8596BAEP, 75`` (189cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 1000 Hz, 4K HDR Processor X1, 4K X-Reality PRO, 4K HDR, TRILUMINOS display, Built in WiFi, Screen mirroring, Youtube, GooglePlay,X-Protection PRO, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x5W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/C + analog, 4x HDMI, 3x USB, 1x analog audio out, 1x SCART, 1x Component in, 1x Composite in, 1x Headphone 3.5mm jack, 1x Optical out, 1x Ethernet LAN, 1x RF In, 1x Card Slot CI +, Vesa Support, Slim Aluminium Bezel, Silver, U slate Stand
Напреден Филтер
Бренд Sony
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 75'' (191cm)
Резолуција UHD
Платежни картички