Samsung SM-J530F Galaxy J5 (2017), Black Color, Dual SIM, 5.2 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 720 x 1280 pixels, CPU: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53, Chipset: Exynos 7870 Octa, GPU: Mali-T830MP2, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2 GB, Primary Camera: 13 MP, f/1.7, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 13 MP, f/1.9, OS: Android 7.1 (Nougat), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot, Bluetooth: 4.2, A2DP, GPS, NFC, FM radio, Sensors: Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery, Dimensions: 146.2 x 71.3 x 7.9 mm, PN: SM-J530FZKDSEE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

  • Бренд: Samsung
  • Краток опис: Samsung SM-J530F Galaxy J5 (2017), Black Color, Dual SIM, 5.2 in
  • Шифра: 45489
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 11,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 11,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

2Go Navigation Neoprene Pouch

2Go Navigation Neoprene Pouch

2Go Navigation Neoprene Pouch for GPS 150x110 865075..

Редовна Цена 379 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

379 Ден.

HUAWEI P SMART Black

HUAWEI P SMART Black

HUAWEI P SMART Black, 5.65" IPS LCD capacitive Multitouch Screen, Resolution 2160 x 1080 pixels 18:..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за Samsung I9500 темно сина..

Редовна Цена 290 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black, Dual SIM, 4G LTE, 5.7 inches (~75% screen-to-body ratio), Resolution: 7..

Редовна Цена 11,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,299 Ден.

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018 Blue, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multito..

Редовна Цена 21,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRA

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRA

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRATIS Carryng bag + 2GB SD CARD, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA vid..

Редовна Цена 4,890 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,290 Ден.

Samsung GP-J415WSEFAA

Samsung GP-J415WSEFAA

Samsung GP-J415WSEFAA, Protective film for Galaxy J415..

149 Ден.

Maxell MPB 1700 Black

Maxell MPB 1700 Black

Maxell MPB 1700 Black, external power bank, 1700 mAh Li ion battery, Input Voltage 5V, Input Current..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Samsung EF-MN950CBEGWW

Samsung EF-MN950CBEGWW

Samsung EF-MN950CBEGWW, 2 Piece Cover Galaxy Note 8..

899 Ден.

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 32GB Gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.84 inches (~79.5% screen-to-body rati..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-

KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-

KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-grey..

Редовна Цена 8,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,990 Ден.

Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Colo

Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Colo

Xiaomi Redmi 4x 16GB Gold Color, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolut..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

Samsung Galaxy GP-A750WSCPAAA

Samsung Galaxy GP-A750WSCPAAA

Samsung Galaxy GP-A750WSCPAAA, Clear hard case Galaxy A7..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

X5TECH Iphone sport case XIH-0

X5TECH Iphone sport case XIH-0

X5TECH Iphone sport case XIH-03, Color: Pink, opp package..

Редовна Цена 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони