Дознајте први за сите новости!

PHILIPS 50PUS6162
PHILIPS 50PUS6162

PHILIPS 50PUS6162


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 32,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1375 Ден.
Клуб Акција: 26,999 Ден.
48 Рати Без Камата 688 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45446
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PHILIPS 50PUS6162, 50`` (126cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), Pixel Plus Ultra HD, 700 PPI, High Dynamic Range Plus, QUAD Core processor, Philips Smart app, Micro Dimming, Natural Motion, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Central Stand, P/N: 50PUS6162/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција UHD
Платежни картички