ASUS X541UA-GO1345 (BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 2133MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, Intel® HD graphics 520, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 2kg, 15.6" HD LED (1366x768) glare, None

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X541UA-GO1345 (BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cach
  • Шифра: 45257
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 22,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up to 2.7 ..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,499 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BK

Hewlett Packard Pavilion 15-BK

Hewlett Packard Pavilion 15-BK137 x360 Convertible / Full HD ( PURPLE ) - Intel Core i5-7200U(2.5GHz..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

ASUS X540SA-XX411D (BLACK)

ASUS X540SA-XX411D (BLACK)

ASUS X540SA-XX411D (BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY), - Intel® Dual Core N4000 (4M Cache, up to 2.6 GHz), Intel HD graph..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Belkin 12

Belkin 12" Messenger

Belkin 12" Messenger, jet/royal lilac F8N258cw088..

Редовна Цена 1,190 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,190 Ден.

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU: Quad core..

Редовна Цена 3,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Modecom Torino Laptop bag 15

Modecom Torino Laptop bag 15

Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Black, High quality material (nylon), Original, attractive..

749 Ден.

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Blue, High-quality finishing materials, Separate com..

799 Ден.

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10-finger capac..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Modecom RENO Laptop Bag 15

Modecom RENO Laptop Bag 15

Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Number of inner pockets 1, Number of in..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Hewlett Packard Envy 15-AQ267

Hewlett Packard Envy 15-AQ267

Hewlett Packard Envy 15-AQ267 x360 Convertible (Silver) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4...

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 ..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

57,999 Ден.

HP Envy 15-AQ273 x360 Converti

HP Envy 15-AQ273 x360 Converti

HP Envy 15-AQ273 x360 Convertible/Windows 10/Touchscreen (Silver) - Intel Core™ i7-8550U 1.8GHz (4MB..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

40,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери