Дознајте први за сите новости!

ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)
ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)

ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 959 Ден.
Клуб Акција: 19,999 Ден.
48 Рати Без Камата 480 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45257
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS X541UA-GO1345 (BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 2133MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5``, DVD SuperMulti, Intel® HD graphics 520, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 2kg, 15.6`` HD LED (1366x768) glare, None
Платежни картички