ASUS X540SA-XX311T (Windows 10 64bit, BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, DVD SuperMulti, Intel HD Graphics (Braswell), BT4.0, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, VGA camera, 1.84kg, 33WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN: 90NB0B31-M18650

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X540SA-XX311T (Windows 10

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X540SA-XX311T (Windows 10 64bit, BLACK), Intel Dual-Core Ce
  • Шифра: 45256
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS N551VW-FY204D (FHD)

ASUS N551VW-FY204D (FHD)

ASUS N551VW-FY204D (FHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 8GB DDR3 1600MHz (1..

Редовна Цена 45,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

40,999 Ден.

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90W, 20V, 4.5A, PIN Size: 11.1 x 4.6 yellow with Notebook Power Cable, 3..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 ..

Редовна Цена 63,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

58,999 Ден.

ASUS X541NA-GO206 (SILVER)

ASUS X541NA-GO206 (SILVER)

ASUS X541NA-GO206 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MH..

Редовна Цена 16,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,499 Ден.

ASUS X540LA-XX332D (SILVER

ASUS X540LA-XX332D (SILVER

ASUS X540LA-XX332D (SILVER, BAG), Intel Core i3-5005U Broadwell (2.0GHz, 3M Cache, 14nm, 2cores/4thr..

Редовна Цена 20,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR G3-572-50

ACER GAMING PREDATOR G3-572-50

ACER GAMING PREDATOR G3-572-50K2 - Intel Core i5-7300HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz), NVIDIA..

Редовна Цена 66,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

59,999 Ден.

Acer Aspire R5-571TG-78G8 CONV

Acer Aspire R5-571TG-78G8 CONV

Acer Aspire R5-571TG-78G8 CONVERTIBLE 2-IN-1 / Full HD - Intel Core i7-7500U(2.7GHz, up to 3.5Ghz/4M..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

36,999 Ден.

Belkin 7

Belkin 7" Neoprene Sleeve for

Belkin 7" Neoprene Sleeve for Tablets and e-Readers-Black F7P148-C00..

Редовна Цена 850 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache, 1.1GHz..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ASUS X540SA-XX411D (BLACK)

ASUS X540SA-XX411D (BLACK)

ASUS X540SA-XX411D (BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Belkin Universal Cover Book 6

Belkin Universal Cover Book 6"

Belkin Universal Cover Book 6" Black-F7P149cwC00..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY), - Intel® Dual Core N4000 (4M Cache, up to 2.6 GHz), Intel HD graph..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

Hewlett Packard OMEN 15-AX250

Hewlett Packard OMEN 15-AX250

Hewlett Packard OMEN 15-AX250 GAMING/Windows 10 Home 64Bit/Black - Intel® Core™ i7-7700HQ (2.8 GHz b..

Редовна Цена 51,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

47,999 Ден.

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD

ASUS T300CHI-FH203T TOUCH WQHD, Windows 10 64bit , Intel Core M-5Y71 Broadwell (up to 2.9 GHz, 4M C..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери