Дознајте први за сите новости!

Dell Inspiron 3567
Dell Inspiron 3567

Dell Inspiron 3567


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 25,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1084 Ден.
Клуб Акција: 22,999 Ден.
48 Рати Без Камата 542 Ден.
Бренд: DELL
Гаранција (Дена): 1095
Шифра: 45180
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Dell Inspiron 3567, Black, Intel Core i3-6006U (2.00GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-RW, AMD Radeon R5 M430 2GB DDR3, Integrated widescreen HD (720p) Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1; Dual Band 2.4&5GHz 1x1, Ports: HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 15.6-inch HD (1366 x 768) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N:
Напреден Филтер
Бренд DELL
Екран 15.6'' инчен
Платежни картички