Дознајте први за сите новости!

Dell Venue 7 3740 (Red)
Dell Venue 7 3740 (Red)

Dell Venue 7 3740 (Red)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 225 Ден.
Клуб Акција: 4,899 Ден.
48 Рати Без Камата 113 Ден.
Бренд: DELL
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 45054
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Dell Venue 7 3740 (Red), 7.0 inches, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Intel Atom Z3460, CPU: Dual-core 1.6 GHz, GPU: PowerVR G6400, Internal Memory: 16 GB microSD, up to 32 GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: VGA, OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, GPS, Sensors: Accelerometer, proximity, compass, Dimensions: 193 x 118 x 9.6 mm, Battery: Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery
Напреден Филтер
Бренд DELL
Екран 7'' инчен
Платежни картички