Дознајте први за сите новости!

X-BO V10 Smartphone Black
X-BO V10 Smartphone Black

X-BO V10 Smartphone Black


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 209 Ден.
Клуб Акција: 3,399 Ден.
48 Рати Без Камата 105 Ден.
Бренд: X-BO
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 44976
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
X-BO V10 Smartphone Black, 5.5 inches IPS HD (1280?720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: MTK6572, CPU: Quad-Core 1.3GHz, Internal Memory: 8GB up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2 Megapixel, Secondary Camera: 0,3 Megapixel, GPS, Bluetooth v3.0, Operating System: Android 4.4.2, Battery: 2000 mAh
Напреден Филтер
Бренд X-BO
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички