Дознајте први за сите новости!

ASUS X540LA-XX360D (BLACK
ASUS X540LA-XX360D (BLACK

ASUS X540LA-XX360D (BLACK


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 834 Ден.
Клуб Акција: 17,999 Ден.
48 Рати Без Камата 417 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 44921
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS X540LA-XX360D (BLACK, W/O ODD), Intel Core i3-5005U Broadwell (2.0GHz, 3M Cache, 14nm, 2cores/4threads), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, N/A, Intel HD Graphics 5500, BT4.0, Black IMR chassis with hairline pattern, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, VGA camera, 1.84kg, 33WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, N/A, 15.6`` HD LED (1366x768) glarePN: 90NB0B01-M11300
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Платежни картички