Дознајте први за сите новости!

ASUS Gaming NB GL552VW-CN211D (FHD)
ASUS Gaming NB GL552VW-CN211D (FHD)

ASUS Gaming NB GL552VW-CN211D (FHD)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 44,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1875 Ден.
Клуб Акција: 39,999 Ден.
48 Рати Без Камата 938 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 44841
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS Gaming NB GL552VW-CN211D (FHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 8GB DDR4 (1 mem.slot free), 1TB 7200rpm, DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce GTX 960M (N16P-GX) 2GB GDDR5, BT 4.0 / 802.11ac, Red-Backlit Keyboard, RoG chassis, HM170 Express Chipsets, 802.11ac, 3xUSB (2x3.0), 1xUSB 3.1 (type C), HD WebCam, HDMI 1.4, Display Port, Sonic Master, Clickpad, Instant-On, 1xMic, 1xHeadphone, GameFirst III, 2.59kg, Multiple storage options (easy access), FREE DOS, 48WHrs, 3200mAh, 4-cell Li-ion Battery Pack, 15.6`` FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 16ms, 300nitsPN: 90NB09I1-M03160
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Платежни картички