Дознајте први за сите новости!

Blackview A8 Smartphone Gray
Blackview A8 Smartphone Gray

Blackview A8 Smartphone Gray


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 3,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 167 Ден.
Клуб Акција: 2,999 Ден.
48 Рати Без Камата 84 Ден.
Бренд: BLACKVIEW
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 44800
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Blackview A8 Smartphone Gray, Included Protective case + Eearphones, 5`` IPS DHD 2.5D Arc Screen (1280x720), CNC Metal frameDual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 900/2100MHz, MT6580 Cortex A53 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali-T400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front: 5.0MP with SELPHIE flashilight & Back: 13.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2500mAh batery
Напреден Филтер
Бренд Blackview
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички