LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Intel® HD Graphics 510, 4 GB DDR3 1600 MHz, 500 GB HDD 5400 RPM, Webcam 0.3MP with Microphone, Stereo Speakers with Dolby Audio, Wireless: 802.11 a/c, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, Weight: 2.2 kg, Battery: 3 Cell 24 Watt, Free DOS, 15.6" HD Glossy (1366 x 768), P/N: 80UD00JLSC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6100U Proces
  • Шифра: 44791
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 19,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 17,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 19,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZ

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZ

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZARD WHITE - Intel® Dual Core N5000 (4M Cache, up to 2.70 GHz), Intel..

16,499 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 14,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band..

3,999 Ден.

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz ..

Редовна Цена 30,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Integ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1289 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz (3M Cache), 4GB DDR..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,499 Ден.

Ucom Notebook cooling fan

Ucom Notebook cooling fan

Ucom Notebook cooling fan..

Редовна Цена 390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

390 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC184 TOUCHSMART, Intel Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Int..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

31,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Nvidi..

Редовна Цена 27,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

23,999 Ден.

Asus N705UN-GC065

Asus N705UN-GC065

Asus N705UN-GC065, Intel Core i5-8250U (1.8GHz up to 4GHz, 6M Cache), 8GB DDR4 (1 slot free), 1TB 54..

Редовна Цена 42,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS033 - Intel Core i3-7100U(2.4GHz, 3MB Cache), Intel HD Graphics 620, ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Black..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz u..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери