Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6100U Proces
Достапност:
Шифра: 44791
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 745

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Intel® HD Graphics 510, 4 GB DDR3 1600 MHz, 500 GB HDD 5400 RPM, Webcam 0.3MP with Microphone, Stereo Speakers with Dolby Audio, Wireless: 802.11 a/c, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, Weight: 2.2 kg, Battery: 3 Cell 24 Watt, Free DOS, 15.6" HD Glossy (1366 x 768), P/N: 80UD00JLSC
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира