Дознајте први за сите новости!

Hewlett Packard 250 G5
Hewlett Packard 250 G5

Hewlett Packard 250 G5


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 959 Ден.
Клуб Акција: 20,299 Ден.
48 Рати Без Камата 480 Ден.
Бренд: HP
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 44704
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Hewlett Packard 250 G5, Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), AMD Radeon™ R5 M430 2 GB DDR3, 4GB DDR4-2133Mh, 1TB HDD, DVD+/-RW SuperMulti ODD, VGA Web camera, Intel Dual Band Wireless-AC 3165 802.11a/b/g/n/ac (1x1) WiFi and Bluetooth® 4.2 Combo with Wi-Di, Network interface: Integrated 10/100/1000 GbE, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo jack, 1 x AC power, 1 x RJ-45, 1 x Multi-format digital media reader, Dimensions (W x D x H): 38.43 x 25.46 x 2.43 cm, Battery type: 4-cell, 41 Wh Li-ion, 15.6`` FullHD (1920 x 1080) anti-glare LED-backlit
Напреден Филтер
Бренд HP
Екран 15.6'' инчен
Платежни картички