Дознајте први за сите новости!

Leagoo Z5 Smartphone Titanium Grey
Leagoo Z5 Smartphone Titanium Grey

Leagoo Z5 Smartphone Titanium Grey


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 4,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 180 Ден.
Клуб Акција: 2,999 Ден.
48 Рати Без Камата 90 Ден.
Бренд: LEAGOO
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 44550
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Leagoo Z5 Smartphone Titanium Grey, 5`` IPS (854 x 480), Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MHz, Chipset: MediaTek MT6580 32-bit Processor, CPU: 1.3GHz, Quad Core 32-bit ARM Cortex A7 CPU, GPU: Mali-400 MP, Internal Memory: 8GB, Up to 32GB microSD Support, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: 2 Megapixel, OS: Android v6.0 Marshmallow, Sensors: Gravity Sensor, Proximity sensor, Light sensor, Battery: 2,300mAh Lithium-ion, Dimension: 14.38 cm x 7.18 cm x 0.89 cm, Weight: 148g
Напреден Филтер
Бренд Leagoo
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички