X-BO S7 Gold 5.5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, , 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 2150mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO S7 Gold 5.5" Golden

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO S7 Gold 5.5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTEC
  • Шифра: 44532
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

GARMIN EPIX

GARMIN EPIX

GARMIN EPIX, GPS/GLONASS MAPPING watch, 1.4" Colour Touch Display, Multisport, Waterproof 5ATM, Worl..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

Xiaomi Note 4x 64GB Black Colo

Xiaomi Note 4x 64GB Black Colo

Xiaomi Note 4x 64GB Black Color, Dual SIM, 4G LTE, 5.5 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolut..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

S-GUARD TD-012B - 1/3

S-GUARD TD-012B - 1/3" sony 42

S-GUARD TD-012B - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,24 led, metal houseing without bracket...

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Xiaomi 6, Protection 9H..

Редовна Цена 149 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

Huawei Y5 (2018) Dura Black

Huawei Y5 (2018) Dura Black

Huawei Y5 (2018) Dura Black, 5.45" LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,599 Ден.

Nikon D3500 D-SLR Black SET (1

Nikon D3500 D-SLR Black SET (1

Nikon D3500 D-SLR Black SET (18-55mm VR) + торба + SDHC 16GB, 24,2 Megapixels, Image sensor DX 23.5 ..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

SONY VCTR100.AE

SONY VCTR100.AE

SONY VCTR100.AE, Tripod, Black, Dimensions: maximum height approx.1000 mm, minimum height approx. 35..

3,499 Ден.

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite, White, 5.2 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1080 ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

SONY CP-V9B

SONY CP-V9B

SONY CP-V9B, Portable USB charger, 8700mAh, Fast charge 2port 3.0A output, Micro USB cable, Lithium-..

2,899 Ден.

GARMIN DriveSmart 70 EU LMT

GARMIN DriveSmart 70 EU LMT

GARMIN DriveSmart 70 EU LMT, Модел 2016 7" (800x480) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил со..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,499 Ден.

S-GUARD TD-012A - 1/3

S-GUARD TD-012A - 1/3" sony 42

S-GUARD TD-012A - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,24 led, plistic houseing without bracket...

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,699 Ден.

S-GUARD TZ-014 - Bracket

S-GUARD TZ-014 - Bracket

S-GUARD TZ-014 - Bracket, metal..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Screen Protector for Alcatel P

Screen Protector for Alcatel P

Screen Protector for Alcatel Pop C3, Retail Pack, Clear..

Редовна Цена 100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

100 Ден.

Cellphone D206

Cellphone D206

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM R..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони