Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Fast Charge Battery Pack Silver 10,200mAh (Fast charge I
Достапност:
Шифра: 44462
Прегледи: 93

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Fast Charge Battery Pack Silver 10,200mAh (Fast charge In&Out) EB-PG935BSEGWW
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира