Дознајте први за сите новости!

Xiaomi Mi power bank 10000mAh
Xiaomi Mi power bank 10000mAh

Xiaomi Mi power bank 10000mAh


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,799 Ден.
Клуб Акција: 1,699 Ден.
Бренд: XIAOMI
Гаранција (Дена): 0
Шифра: 44407
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Mi power bank 10000mAh, Silver Color, 2 x USB outputs, Battery type: Lithium-ion rechargeable cell, Input: DC 5.1V, Size: 90.5 x 77 x 21.6mm, Weight: 250gr
Напреден Филтер
Бренд Xiaomi
Платежни картички