Дознајте први за сите новости!

Xiaomi Mi power bank 20000mAh
Xiaomi Mi power bank 20000mAh

Xiaomi Mi power bank 20000mAh


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,999 Ден.
48 Рати Без Камата 63 Ден.
Бренд: XIAOMI
Гаранција (Дена): 0
Шифра: 44406
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Mi power bank 20000mAh, Silver Color, 2 x USB outputs, Battery type: Lithium-ion rechargeable cell, Input: DC 5V / 2A 9V / 2A 12V / 1.5A, Size: 141.9 x 73 x 21.8 mm, Weight: 338g
Платежни картички