LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Black) - Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD Radeon R7 M360 4GB, 4GB DDR3, 1TB 5400rpm + 8GB SSHD, DVD-RW, 1MP HD with Single Microphone, JBL Stereo Speakers(Optional) with Dolby Advanced Audio Certification, WiFi 2 x 2 802.11 a/c, Bluetooth 4.0, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, HDMI-out, VGA, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), Audio Combo Jack, 4 Cell 32 Watt, 15.6 Full HD (1920x1080) AG + Camera, DOS, P/N: 80NT00YJRI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Black) - Intel Core i5-6200U Processor
  • Шифра: 44324
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 29,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 25,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ACER Aspire 3 A315-33-C972 -

ACER Aspire 3 A315-33-C972 -

ACER Aspire 3 A315-33-C972 - Intel® Celeron® Dual Core Processor N3060 (2M Cache, up to 2.40 GHz), ..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Nvidi..

Редовна Цена 21,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal ) - Intel® Core™ i7-8550U processor 1.8 GHz (8M Cache, up to 4.0 GHz),..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

41,999 Ден.

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 14,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

DELL Inspiron 3567 (Black)

DELL Inspiron 3567 (Black)

DELL Inspiron 3567 (Black), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 8GB 2133MHz DDR4 SD..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

CASE LOGIC 17

CASE LOGIC 17" LAPTOP BACKPACK

CASE LOGIC 17" LAPTOP BACKPACK, BLACK/GRAY (VNB217)..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

ASUS TUF FX705GE-EW092 - Intel

ASUS TUF FX705GE-EW092 - Intel

ASUS TUF FX705GE-EW092 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

54,999 Ден.

Belkin Laptop Cooling Pad Blac

Belkin Laptop Cooling Pad Blac

Belkin Laptop Cooling Pad Black F5L001erBLK..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective case for web tablet for Acer Iconia A1-810 Dark Gray color..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cach..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-V025 TOUCSCREEN ( GRAY ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2M..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Modecom Laptop bag Cherokee 15

Modecom Laptop bag Cherokee 15

Modecom Laptop bag Cherokee 15,6”, Color: Black, Material: Nylon, outside central pocket, Size: 41 x..

1,099 Ден.

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/T

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/T

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4..

Редовна Цена 37,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/TF201/TF300T/TF300TG/PK, Pink, TranSleeve for ASUS TF201, P/N: 90-XB2UO..

Редовна Цена 2,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,299 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери