Дознајте први за сите новости!

UMI LONDON
UMI LONDON

UMI LONDON


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 238 Ден.
Клуб Акција: 5,499 Ден.
48 Рати Без Камата 119 Ден.
Бренд: UMI
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 44256
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
UMI LONDON, Gold, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM, 5`` Sharp IPS LCD Display, 1280x720 HD resolution, CPU MT6580 Quad core 1.3GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Mali 400 GPU, Dual T2X-1 2.5D Glass Twin shield technology, 3M Pressure absorption with Double Coated Foam tape, Customized Exquizite aluminium alloy, Rear 8 Mpixels Sony IMX149 Camera with flashlight, 2 Mpixels Rear camera, Recording HD video, Android 6.0 Marshamallow, FM Radio, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, Micro SD slot, 3.5mm earphone port, Battery 2050mAh
Напреден Филтер
Бренд UMI
Платежни картички