Дознајте први за сите новости!

UMI LONDON
UMI LONDON

UMI LONDON


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 238 Ден.
Клуб Акција: 3,999 Ден.
48 Рати Без Камата 119 Ден.
Бренд: UMI
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 44256
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
UMI LONDON, Gold, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM, 5`` Sharp IPS LCD Display, 1280x720 HD resolution, CPU MT6580 Quad core 1.3GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Mali 400 GPU, Dual T2X-1 2.5D Glass Twin shield technology, 3M Pressure absorption with Double Coated Foam tape, Customized Exquizite aluminium alloy, Rear 8 Mpixels Sony IMX149 Camera with flashlight, 2 Mpixels Rear camera, Recording HD video, Android 6.0 Marshamallow, FM Radio, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, Micro SD slot, 3.5mm earphone port, Battery 2050mAh
Напреден Филтер
Бренд UMI
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички