Дознајте први за сите новости!

Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache
Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache

Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 792 Ден.
Клуб Акција: 15,999 Ден.
48 Рати Без Камата 396 Ден.
Бренд: Acer
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 44251
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, DVDRW, Web Camera, Bluetooth, IEEE 802.11b/g/n, 6-cell Lithium Ion (Li-Ion) 2500 mAh, HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Card Reader, RJ-45, VGA, Linux, 15.6`` (1366 x 768) WXGA Acer Cinecrystal LED LCD, NX.GCEEX.010
Напреден Филтер
Бренд Acer
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред ДА
Платежни картички