Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster MasterKeys Pro L RGB intelligent, L/RGB/Red/US, SGK
Достапност:
Шифра: 44095
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 544

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster MasterKeys Pro L RGB intelligent, L/RGB/Red/US, SGK-6020-KKCR1-US
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Пакет (тастатура)
Приклучок USB
Можеби ќе Ве интересира