-25%
ST-32KL4100 32

ST-32KL4100 32" (82cm)

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

ST-32KL4100 32" (82cm), Superior Technology, LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF...
Редовна Цена
9,299 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,299 Ден. Ден.
Бренд: ST
Шифра: 44078
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 297
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ST-32KL4100 32" (82cm), Superior Technology, LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.