Дознајте први за сите новости!

ST-32KL4100 32`` (82cm)
ST-32KL4100 32`` (82cm)

ST-32KL4100 32`` (82cm)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 9,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 388 Ден.
Клуб Акција: 6,999 Ден.
48 Рати Без Камата 194 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 44078
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST-32KL4100 32`` (82cm), Superior Technology, LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Платежни картички