Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Mechanical Keyboard QuickFire Ultimate full backlit / Brown Switch, RED Backlite, SGK-4011-GKCM1-UI
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Пакет (тастатура)
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela