Дознајте први за сите новости!

Alcatel Pixi 3 5.5``  5025D Dual SIM
Alcatel Pixi 3 5.5``  5025D Dual SIM

Alcatel Pixi 3 5.5`` 5025D Dual SIM


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 7,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 334 Ден.
Клуб Акција: 5,999 Ден.
48 Рати Без Камата 167 Ден.
Бренд: ALCATEL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 43516
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Alcatel Pop 3 5.5`` 5025D Dual SIM, Silver with 3G, 5.5`` LCD multitouch capacitive Screen 1280x720 pixels resolution, Android OS 5.1 Lollipop, CPU Quad core 1.3 GHz, Chipset MediaTek MT6582M, 8GB internal memory, 1 GB RAM memory, 8 Megapixels back camera with LED flash, autofocus, HDR, smile detection, panorama, geo tagging, 5 Megapixels front camera, 1080p video recording, GPS with A-GPS support, FM radio, Micro SD slot, WiFi, GPRS, EDGE, BT 4.0, micro USB, speaker, 3.5mm audio jack, 1800 mAh battery
Напреден Филтер
Бренд Alcatel
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
Платежни картички